مجرمان به کربلا روند و نخبگان هم به اوین!

مجرمان به کربلا روند و نخبگان هم به اوین!

مجرمان به کربلا روند و نخبگان هم به اوین!
چراغ ظلم ظالم تا سحر نمی سوزد       اگر سوزد شبی دیگر نمی سوزد
مسلماً حکومت شما خودکامگان هم روزگاری نزدیک به پایان می رسد اما در تاریخ با ارمغان کارنامه تاریکی از آن بحث می شود . شرم بر شما باد که بی گناهان را بدون دلیل بدون برگزاری دادگاهی عادلانه محاکمه کردند ولی دزدان ومتجاوزان را نه ممنوع الْخروج کرد نه زندان .
بلکه فاسقان وتجاوزگران وقاتلین میخواهند با پیاده رویی وسینه زنی گناهان خودرا پاک کنند اما هنوز فرق بین حق ناس وعبادت را نمی دانند. شرم بر شما بی حیاها این همه جرم وجنایت واختلاس وکلاهبرداری و تجاوز وقتل می کنید و انتظار دارید با تضاهر به اشک ریختن برای مظلومیت حسین گناهان خود را بشویید
چرا اشک برای خود نمی ریزید با این همه ارمغان تاریکی وجنایتکارهایتان که بوی تعفن آن هه جارا فرا گرفته است. در عوض نخبگانی که جنایات هایتان را افشا کرده اند باید به زندان بروند کسانی که زهرا کاظمی را کشتند آزاد هستند ودر حال اشک ریختن برای حسین هستند.
نخبگان نه کسی را ضرب و شتم و نه کسی کشته اند و نه اینکه در کهریزک تجاوز کرده اند. نه در اختلاس و گم شدن پرونده های میلیاردی واختلاس گری شهرداری و وبانک ها وتامین اجتماعی نقش داشته اند و نه قاضی هستند که هزاران نفر را در بی عدالتی به حبس و اعدام محکوم کنند! نه با کسی که قرآن خوانده باشد خوابیدن نه در حال صیغه ومتعه بودن.
چرا اشک برای شکم یتیمان وکودکان خیابانی ودختران فراری وکلیه فروشان وبیکاری جوانان ونابودی ذخایر مملکت وآب وهوا وخشکسالی رودخانه ها وصدها سخن دیگر که مثنوی هفتاد پندبود نمی ریزید؟؟؟
درد زیاداست ودرمان تمامی این دردها دست مردم است چرا مردم؟ چون مردم باید تفکر کنند واز خودت بپرسند در مورد آیین بازارهای دروغین و دیگر بیش از حد فریب احادیث جعلی را نخورند تا که دُکان ظلم بسته شود وگرنه این بازی مدام ادامه دارد.
احسان فتاحی
٢۶آبان ٩۵

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا