علی مطهری در دانشگاه شریف گفت:

علی مطهری در دانشگاه شریف گفت:

*پدرم اگر الان بود در واقع نبود {به دلیل سن و سال} ایشان اگر بودند رهبر بودند چرا که نزدیک ترین فرد به امام (ره) بود. اما اگر فرض کنیم رهبر نبود طبیعتا با خیلی از سخت گیری‌های غیر لازم مثل رد صلاحیت‌ها مخالف بود.

* آقای کروبی آدم صاف و روراستی بود و مثل بقیه لرها ایشان هم صداقت و هم شجاعت داشت. در مجلس ششم هم ایشان در مقابل برخی تندروی ها ایستاد و خودش را فدا کرد.

* علی آقا لاریجانی در میان آنها از همه بهتر است. به نظر من آقای آملی لاریجانی تحمل انتقاد را زیاد ندارد و دو بار علیه من اعلام جرم کرده است. من ایشان را در مجلسی دیدم و گفتم دیگر اعلام جرم نمی‌کنید؟ گفت جا هست.

* در مورد خانم خالقی استفساریه دادیم. اگر شورای نگهبان مخالفت کند مجلس اصرار می‌کند و موضوع به مجمع تشخیص می‌رود و انشاالله که موافقت می‌شود.

* عارف حضورش در پشت صحنه فراکسیون است. ایشان روحیه اش با من فرق دارد. من اگر احساس کنم در جایی ظلمی شده اگر نگویم احساس می‌کنم خفه می‌شوم اما برخی تحمل بیشتری دارند

* رفتار برخی دادستان ها در مورد لغو کنسرت ها و سخنرانی ها خلاف قانون است. برنامه ای که مجوز دارد نباید لغو کرد اگر هم قابل لغو باشد این تنها در حیطه کار شورای تامین استان ها است. اینکه دادستان بگوید من احتمال جرم می‌دهم و تعطیل کردم که نمی‌شود.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا