بررسی اتهامات محمدعلی طاهری (قسمت سوم)

بررسی اتهامات محمدعلی طاهری (قسمت سوم)

بررسی اتهامات محمدعلی طاهری(قسمت سوم)؛
ادعای آسیب از فرادرمانی
حال که یکی از اتهامات باز در پرونده محمدعلی طاهری، نقص در ارائه اسناد پزشکی قانونی در خصوص ادعای آسیب دیدن اشخاصی از فرادرمانی است، دست اندرکاران پرونده سازی علیه محمدعلی طاهری به اجرای مراسم خیمه شب بازی برای گل آلود کردن فضا علیه این اندیشمند ایرانی دست زده اند. این کمک بازجو های اطلاعات سپاه پاسداران با در دست داشتن رسانه ها و بودجه های هنگفت، با این که هیچ سند و مدرکی دال بر آسیب زا بودن فرادرمانی ندارند، با تحریک احساسات مخاطبان، سعی بر تلقین آسیب دیدن افرادی مجهول الهویه از فرادرمانی دارند.
جالب آنکه همان افراد مجهول الهویه تصریح می کنند هیچ سند پزشکی مبنی بر آسیب خود در دست ندارند و با مراجعه به پزشکی قانونی ادعای آنها مبنی بر آسیب دیدن از فرادرمانی رد شده است!
این در حالی است که صدها گزارش علمی از تاثیر مثبت فرادرمانی بر انسان، حیوانات، گیاهان و حتی ملات سیمان!  ثبت شده و توسط معتبرترین ناشر های بین المللی به چاپ رسیده است.
فیلم زیر مصاحبه یکی از پزشکان متخصص در بیمارستان امام خمینی است که تاثیر مثبت فرادرمانی را به لحاظ علمی تایید کرده است و روش اجرای آزمایش علمی ثبت شده خود(در سال ۸۵ که فعالیت های رسمی موسسه عرفان کیهانی طبق قانون انجام می شد) را شرح می دهد.

کسانی که ادعا می کنند فرادرمانی آسیب زا است، پس از ۵ سال تحقیق با بودجه های چند میلیاردی، چه سند علمی ثبت شده ای در دست دارند؟

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا